Megoldott

Hibás tűzcsap

Tisztelt FV!

Hungária krt. 13. számnál, Hungária krt. - Hős utca kereszteződés után lévő föld feletti tűzcsap csonkkapcsa letört, kérem a csonkkapocs cseréjét. (Sajnos fotót nem tudtam készíteni, de a hiba a mellékelt májusi Google Streetview felvételen is látszik).
MSLINK 790511614

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hős utca

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére