Megoldott

Hiányzó korlát

Az egyik korlátelem töve elrozsdásodott, majd valaki kidöntötte. Kérjük pótolni, hogy autóval ne lehessen behajtani a sétányra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Hazai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Mészáros úrnak igaza van. Már legalább 10 éve harcolunk ennek a résznek a csapadékvíz elvezetéséért.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a javított szöveget,
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottnak mondható, csak az a baj, hogy a másik problémát nem oldották meg, így aztán eső esetén a vízben áll, ugyanúgy el fog rozsdásodni a töve, mint az elődjének.

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/200/aquincumi-lakotelep-vizimolnar-4sarok-elotti-utszakasz
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a fejlemény szövegébe belejavítani nem tudok, de ha feltölt egy új, javított fejleményt, akkor ezeket törlöm és megoldottra teszem.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést újra elküldtük, immár negyedik alkalommal.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, nem történt semmi.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Hazai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Most mindenütt a járdaépítéseket és a felfestéseket végzik,miközben a vízelvezetés pocsék állapotban van.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem ismét bejelenteni, köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A lakótelepen még rengeteg megoldatlan probléma van, ahelyett, hogy előbb ezeket oldanák meg, elkezdék kikövezni az ösvényeket. :(
  • Hazai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a sarkon a legnagyobb probléma az,hogy a csapadékvíz nem folyik el.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkénteseink folyamatosan nézik a bejelentéseket az oldalon, ha olyat találnak, amit érdemes újraküldeni, akkor azt ismételten továbbítjuk az illetékes hivatalnak, de nagy segítséget jelent, ha a felh...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Automatikusan küldik, vagy nekem kell kérni?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra küldtük.
    Barkóczi Dávid
    admin
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, az előbbi hozzászólásomat elírtam, ezt szerettem volna küldeni:

    Kérem, küldjék el újra, több mint 30 napja se válasz, se látható eredmény. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, küldjék el újra, több mint 30 napja se válasz, de intézkedés. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ipartelep utca járdák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak és lomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére