Megerősítésre vár

Leszakított wc ülőke

Leszakított wc ülőke a férfi wc-ben a játszótér mellett. Ugyanitt maréknyi cigaretta csikk a wc-ben :(

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Fodor u. 84

Hozzászólások

  • Zoltán Járókelő visszajelzésére vár.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Megrendeltük az ülőke pótlását
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes és áthelyezett padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zár nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lépcsőt benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mártonvölgy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére