Megoldott

Faverem rácsok állapota

Tisztelt Illetékes!

A Deák Ferenc téren a 9-es busz kőbányai irányú megállójában a megálló végében lévő rács kiáll, nagyon fájdalmas tud lenni, ha valaki belerúg, a megálló közepén lévő pedig vállalhatatlan állapotban van. Kérem a szükséges javításokat végezzék el.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyreállítást megkezdte a FŐKERT :)
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00093871 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lejárt menetrend kint maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére