Válaszra vár

Kiégett 1 db lámpa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.12.26.
Bejelentő jelzése "Az izzót cserélték, viszont az iskolai lámpák azóta is sötétek." Három új kép csatolva

------------------------
Kiégett 1 db lámpa. Kérem csereljék ki a fényforrást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 7

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Észak-Budapesti Tankerületi Központ"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentés megküldve az Észak-Budapesti Tankerületi Központ (mint intézmény kezelő) részére az eszakbudapest@kk.gov.hu -címre,
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft. illetékességébe tartozó lámpákat kollégáink megjavították. Az iskola előtti lámpák nem BDK illetékességűek
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiégett 1 db lámpa. Kérem csereljék ki a fényforrást! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.26. Bejelentő jelzése "Az izzót cserélték, viszont az iskolai lámpák azóta is sötétek." Három új kép csatolva ------------------------ Kiégett 1 db lámpa. Kérem csereljék ki a fényforrást! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az izzót cserélték, viszont az iskolai lámpák azóta is sötétek.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére