Megoldott

Balesetveszélyesen széttört járda

A jelölt helyen brutálisan széttört a járda, kérem minél hamarabb javítsák ki.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szent Imre herceg u. 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték felújítani az utcát, ennek kapcsán javítják az említett szakaszt. Ez örvendetes, viszont az utca teljes hosszán jó lenne egy járdafelújítás, ami nagyon úgy tűnik, hogy nem történik meg.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapján...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Gubacsi híd (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére