Megoldatlan

Kálvin tér, pad

Újabb tökéletes példája az Uniós pénzek elherdálásának, milliárdok kidobva, állagmegóvás meg nulla. Ez a pad a Kálvin téren tökéletesen tükrözi országunk jelenlegi helyzetét: rohad, pedig nem régi, és senkit nem érdekel (najó, engem igen). Persze az egész környéket beküldhetném, Király utca effektus. Igénytelen trehány munka, milliárdokért.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tárgyi bejelentéssel kapcsolatban, amely a IX. kerület Kálvin téri padok állapotára vonatkozik az alábbi tájékoztatást adjuk.
    Sajnálatos módon a padok idő előtti állag-leromlá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-23898/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Legyen elég Ennyi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő, hiányos pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vasúti híd szerkezetének hibája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére