Megoldott

Ezt hogy sikerült

Anonim Járókelő

Értem, hogy forgalmi zavar van, de miért járnak ilyen hülyén a buszok? Tele a megálló, ismétlem tele. A buszok meg várakoznak féllreállva. A bejelentés időpontjában volt ez a zavar.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0035788-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093763

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes ArrivaBus Kft.-nek. A társaság azt
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sár bugyog a lépcső fugából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Buszmegálló áthelyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mire jó?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére