Megoldatlan

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.17.

Budapest Közút válasza:
"A I. kerület, Clark Ádám téri villamosmegállóban a Forgalomirányítási feliratos, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
Ezen a helyen nincs hálózatunk. A fedlap valószínűleg a BKV Zrt.-hez tartozik."

---

Tisztelt Budapest Közút!
A Clark Ádám téri villamosmegállóban, egy Forgalomirányítás feliratú fedlap erősen töredezett.
Kérem a magas utasszámra való tekintettel cserélni.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036131-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093747
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút! A Clark Ádám téri villamosmegállóban, egy Forgalomirányítás feliratú fedlap erősen töredezett. Kérem a magas utasszámra való tekintettel cserélni. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.17. Budapest Közút válasza: "A I. kerület, Clark Ádám téri villamosmegállóban a Forgalomirányítási feliratos, s...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A I. kerület, Clark Ádám téri villamosmegállóban a Forgalomirányítási feliratos, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
    Ezen a helyen nincs hálózatunk. A fedlap valószín...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére