Megoldott

Novekvo katyuk a Viola utcaban

Tisztelt Onkormanyzat!

Kernem kozbenjarasukat a Viola utca Balazs Bela u. es Mester u. kozotti szakaszanak mielobbi katyumentesiteseben. A csatolt kepeken a Viola u. 21, 19, 16-18 elotti katyuk lathatok.

Tovabba erdeklodnek, hogy varhato-e az ideiglenes megoldasokon tul nagyobb volumenu utfelujitas? Az utcaban ugyanis ezek a katyuk ujra es ujra kiujulnak, lasd 2019-bol: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54531/kraterek-a-viola-utcaban

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Viola u. 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S. Lujza hozzászólt a bejelentéshez.

    Zarhato, a katyuk be vannak foldozgatva, sajnos nem lesz hosszu eletu. Gondolom, nem tervezik az utcat felujitani, igy akkor marad a patchworkoles.
  • S. Lujza visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 93705 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. ker. Viola Mester u. – Balázs B. u. közötti szakaszon a bejelentésben szereplő ingatlanok előtt észlelt kátyúk b
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • S. Lujza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mátyás utca burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodósávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére