Megoldott

Üres fahely a megállóban

Kedves Főkert!

A Vezér utcában a 82-es trolibusz Mogyoródi út megállójábn árválkodik ez az üres fahely. Ha úgy gondolják és nincs rá szükség, kérem szüntessék meg, ha pedig van rá lehetőség, ültessenek ide valamit. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 128

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa pótolva lett :)
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Vezér u. 128. szám melletti
    trolibuszmegállóban lévő üres fahely beültetését nyilvántartásba vettük, a
    fatelepítésre várhatóan 2022 tavaszán ke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00093673 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szécsi Katalin
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Gundel Károly út (Hősök tere M) (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfelejtett ígéretek, vadparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére