Megoldott

Veszélyes hulladék

FRISSÍTÉS 2022. 05. 02.

A benzintank és az autógumi eltűnt. Most van helyette műanyag és zöldhulladék.

----------------------

Veszélyes hulladékkupacot raktak le a vasúti átjáró közelében. Benzintankok, benzines kanna, benzines palackok. Bónuszként az út túloldalán egy autógumi van a fák között. Kérem, szíveskedjenek elvinni a hulladékot!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Agyaghegyi dűlő 178

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett területen az illegálisan lerakott kommunális hulladék és zöldhulladék elszállításra került.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Veszélyes hulladékkupacot raktak le a vasúti átjáró közelében. Benzintankok, benzines kanna, benzines palackok. Bónuszként az út túloldalán egy autógumi van a fák között. Kérem, szíveskedjenek elvinni a hulladékot!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 05. 02. A benzintank és az autógumi eltűnt. Most van helyette műanyag és zöld...

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A benzintank és az autógumi eltűnt. Most van helyette műanyag és zöldhulladék.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szégyelljék magukat, hogy ilyen veszélyes hulladékkal sem foglalkoznak! Kérem újraküldeni!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Rákoshegyen az erdőben rengeteg a szemét!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kukák a Népkertben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére