Megoldott

Vasbeton oszlop otthagyva munka elvégzése után!

Anonim Járókelő

Tiszteletem elnézést egy hónapja kicserélték a vasoszlópot de a règi vasbeton oszlopot ott hagyták!Baleset veszèlyes ès a játszótér közelében van!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Harmat u. 184

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm segitsègüket!
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére