Megoldott

Kátyús út

Anonim Járókelő

Bp. II. Máriaremetei út, Tesco előtt nagy kátyú, ma több autó defektet kapott.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 75

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az úthibát a II. Kerületi Önkormányzat még a mai reggel kijavította. Nem vártunk az illetékesre hanem a környéken dolgozó útkarbantartóinknak jeleztük a problémát.

    Üdvözlettel,
    I...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére