Megoldott

közlekedési lámpa hiba

A Szilágyi Erzsébet fasor - Ezredes utca csomópontban már több, mint 1 hete nem működik a közlekedési lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 9

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Még 2021. december 6-án délelőtt megjavították a lámpát.

    A forgalomirányító lámpák üzemeltetésért felelős Budapest Közút pénteken az alábbi tájékoztatást adta.
    - Ez központra köt
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Turcsoki Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött karók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére