Megoldásra vár

Facsonk/üres fahely

FRISSÍTÉS: 2021.12.06.
VI. ker. önkormányzati válasz:
"A bejelentésben említett fa a FŐKERT kezelésében van, kérem hogy a panaszt feléjük szíveskedjenek továbbítani."

---------------------------------
VI kerület Bajza utca Benczúr és Andrássy közötti szakaszon sok fahely üres.
Kérnék pótolni őket.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 32

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Törvényszegő ökormányzat. Nem az ügyfelet kell ugraltatni, hanem nekik kötelező továbbítaniuk a bejelentést oda ahova szerintük tsrtozik - és erről tájékoztatni a bejelentőt.
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00093396 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "VI kerület Bajza utca Benczúr és Andrássy közötti szakaszon sok fahely üres. Kérnék pótolni őket."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.06. VI. ker. önkormányzati válasz: "A bejelentésben említett fa a FŐKERT kezelésében van, kérem hogy a panaszt feléjük szíveskedjenek továbbítani." --------------------------------- VI kerül...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A bejelentésben említett fa a FŐKERT kezelésében van, kérem hogy a panaszt feléjük szíveskedjenek továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgár...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére