Megoldott

Koszos telefonfülke

VII Dózsa György út 80 előtt a telefonfülke nagyon koszos.
Kérnénk tisztitasat vagy ha lehet megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 80

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a graffitiket eltávolítottuk.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elütött szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére