Válaszra vár

Megrongált telefonfülke

Kérem a Telekom értesítését, a hiányzó üveg pótlása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4229727,19.0715888,3a,17y,227.49h,83.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4qFNpPr7NxW0cm70PAehAg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Görgey Artúr tér 4

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Becsatolt kép jó helyre tette, a XXI-be, de a VIII.-kert dobta fel címben, ne hogy baj legyen belőle. Légyszi korrigáljátok, ha kell. Köszi.
  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hiányzó kupak fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére