Megoldott

Véletlenül itt maradt tábla

Véletlenül ott maradt egy tábla tavaly őszről a Pasaréti út és a Cirok utca sarkán. Emlékeim szerint maradt egy hasonló a Pasaréti úton a Szilfa utcánál is.
Javaslom, hogy ezeket szereljék le, és használják a folyamatban lévő felújítások helyszínén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Cirok u. 1

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla már nincs az oszlopon.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését, intézkedünk a tábla leszedéséről.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére