Megoldott

Kiégett lámpa

Az Ábrahám Géza utca 150 tömbjénél kiégett egy lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ábrahám Géza u. 150

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére