Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

Kérem a Vízművek értesítését a tűzcsap fedél pótlása miatt a Zichy Mihály úton.
https://www.google.com/maps/@47.5148558,19.0899091,3a,45.6y,93.12h,83.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1Oe50F1fSqjnaT_FBlDyfA!2e0!7i13312!8i6656
(A valóságban már nincs meg...)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 37

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére