Megoldott

kiégett lámpa

Nem működő lámpa az Izsó utcában, a román követség es a 4. Sz. Közötti részen ( páros oldal)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Izsó u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére