Válaszra vár

Hiányzó, megdőlt poller

Kérwm javitsák meg a pollert és a hiányzót pótolják! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 3

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Behajtás tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szoke Adam
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hajógyári sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bárczi Géza utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére