Megoldott

Megint lecsúszott

Megint lecsúszott és elfordult az oszlopon a biztonsági öv használatára figyelmeztető tábla a Shell kút kijáratánál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 8

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Mondjuk nevetséges, hogy maguktól eszükbe sem jutott megigazítani...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Shell Hungary Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Kérjük, gépelje be válaszát a vonal fölé -##

    Az Ön(3319788) regisztrációs számú bejelentése frissítésre került. További kérdések esetén, kérjük válaszoljon erre az e-mailre.
    ---------------------
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Kérjük, gépelje be válaszát a vonal fölé -##

    Tisztelt Ügyfelünk Járókelő.hu!

    Köszönjük a megkeresést!

    Ügyfélszolgálatunk az Ön által küldött levelet fogadta, annak feldolgozását megkezdte.

    E-m
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Shell részére az info-hu@shell.com e-mail címre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Origami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére