Megoldott

Csöpögő közterületi kút

Anonim Járókelő

A Benkő István - Bogáncs utca sarkon található kék köztéri kút folyamatosan csöpög. Egyre nagyobb a tócsa körülötte és lassan jönnek a fagyok.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Benkő István u. 27

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, ezeket a vízművek üzemelteti.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a földből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére