Megoldásra vár

Kiesett korlát elem

A Bimbó út 23. és 21. közötti részen, a támfal lépcsője fölött kiesett egy korlát elem. Valószínű azért, mert távolodik az oldalfal (ld. a függőleges rés). Életveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 21

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    Felvesszük a javítási listára.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • G Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére