Megoldatlan

Botlásveszélyes Pantel fedlapok

Anonim Járókelő

XIV.Abonyi utca 2 ( Dózsa György sarok ) a Pantel fedlapjai botlásveszélyesek , kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Abonyi u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdából kiálló fedlaptrió

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Kosciuszkó Tádé utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett Pantel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Lyukas közműfedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére