Megoldott

Tönkrement MT fedlap

Anonim Járókelő

VII.Alpár utca 8 elött az MT fedele tönrement , kérem cserélni. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Alpár u. 8

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elütött szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére