Megoldott

Graffiti díszeleg

A Gárdonyi téren a Pest felé menő villamos megállóban graffiti díszeleg. Kérném eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gárdonyi tér

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére