Megoldásra vár

Behajtani tilos tábla kivéve engedéllyel

FRISSÍTÉS 2022. 05. 29.

Bejelentő válasza:

Nem tudom mi lett az egyeztetések eredménye.
Mindenesetre tábla nem került ki

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 21.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A hivatkozott gyalogút kapcsán felvesszük a kapcsolatot a III. kerületi Önkormányzattal, és egyeztetünk egy mindkét irányból behajtani tilos tábla kihelyezéséről. Addig is szíves türelmet kérünk!

----------------------

Ide ki kellene tenni egy KRESZ táblát, hogy a térre ne hajtsanak be, csak azok akiknek lehet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, örülök neki, hogy rendezett lesz a helyzet.
  • Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi csoportunkkal folytatott egyeztetést követően tájékoztatni szeretném, hogy a Hímző utca 14. számn
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Önkormányzatunk egyeztetést folytat a Budapest Közút Zrt.-vel a tábla kihelyezése ügyében, ahonnan két megoldási javaslat érkezett. Ezek vizsgálata és a döntés meghozatala folyama
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ide ki kellene tenni egy KRESZ táblát, hogy a térre ne hajtsanak be, csak azok akiknek lehet."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 05. 29. Bejelentő válasza: Nem tudom mi lett az egyeztetések eredménye. Mindenesetre tábla nem került ki ---------------------- FRISSÍTÉS 2022. 01. 21. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: A hivatkozott gyalogút...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom mi lett az egyeztetések eredménye. Mindenesetre tábla nem került ki
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 93230-as számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A hivatkozott gyalogút kapcsán felvesszük a kapcsolatot a III. kerületi Önkormányzattal, és egyeztetünk
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gróf Esterházy János rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltakart jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Poller kitörve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére