Megerősítésre vár

Illegális zöld?hulladék lerakás

FRISSÍTÉS 2022.01.12.:
A Zuglói Zrt. válasza alapján a kupac eltakarítása az ingatlantulajdonos feladata.

Kérjük Zugló Önkormányzatát, hogy szólítsa fel erre a tulajdonost!
------------------------------

Egy nagy kupac fakéreg, gallyak áll a sarkon hetek óta.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Czobor u. 66

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    környezetvédelmi üg...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy nagy kupac fakéreg, gallyak áll a sarkon hetek óta."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.12.: A Zuglói Zrt. válasza alapján a kupac eltakarítása az ingatlantulajdonos feladata. Kérjük Zugló Önkormányzatát, hogy szólítsa fel erre a tulajdonost! ------------------------------ Egy nagy kupac fakéreg, gallyak áll a sarkon hetek ó...

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon szépen köszönjük a bejelentését, de az ingatlan tulajdonossal legyen szíves felvenni a kapcsolatot. Nem a Zuglói Zrt. hatásköre alatt áll az ügy.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexa
    ...
  • Tida Balea hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentes a teljesen Felesleges kategóriába esik, teljesen szét van fagyva jelenleg, elszallitani most csak feleslegesen sok energiapazarlassal lehet azon kívül földdé fog porladni ez a zoldhull...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kupac november közepén került oda. Most január van. Nem falevelek, aprított fa nyesedék. 4-5 zöld zsákba szerintem elférne, de télen tudtommal nem szállítják el, úgyhogy ezért állhat ott.
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa is illegalisan hullatta le a leveleit? Nem tudom, csak kerdezem.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem egyértelmű.

    Egyrészt zuglóban szokás a zöld területen gyűjteni a zöld hulladékot, és majd az illetékes elviszi.

    Másrészt mostanában a területgondozó csapatok el-elhagynak kupacokat, melyeket k...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére