Megoldott

Haller Park játszótér melletti lámpa halványan világít

Tisztelt Illetékesek!

A Haller Parkban a játszótér mellett, a templom felőli oldalon egy lámpa alig világít. Kérem szépen a javítását, ugyanis fontos a lámpa a játszótér megvilágítása szempontjából.

Köszönöm szépen előre is.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 19

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére