Megoldott

Gőzmozdony utca 18-20 - Beszakad tűzcsap

Szép estét Fővárosi vízművek elnézésüket a munka zavarásukért a Gőzmozdony utca 18-20 nál közvetlenül az úttesten a parkolónál tűzcsap szekrény fedlapja lassan be fog szakadni, aminek ennek okán közvetlenül az úttesten a taktilis út szegély mellett közvetlenül található tűzcsap szekrény fedlapja balesetvesélyes.

Legyenek szívesek javítást elvégezni

További szép estét

Üdv

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 18-20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentésben jelzett hiba nem áll fenn.
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Más napon belül esős időben, már nem is lehet látni mértékben tűzcsapot és a vízműcsapszekrényt, csak a víz tócsát
    :(
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben van, balesetveszély nincs.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a Gőzmozdony utca 18-20 nál közvetlenül a tűzcsap szekrény fedlapja az úttesten a taktilis út szegélynél mellett található
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Képre rá kattintva található
  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hős utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a földből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére