Megoldott

Kirakott fotel

VII kerület Damjanich utca 9 előtt egy fotel van 3 darabban.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 9

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a szemeteket.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kisebb szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes vödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére