Megoldatlan

Elfelejtett korlát

Nem tudom mi a hivatalos megnevezése a képen látható oszlopoknak, de a Kristóf térnél az egyik kivehető oszlop már hetek óta nem akar a helyére kerülni. Gondolom az áruszállítás miatt kivehető, és az illetékeseknek nincs kedvük minden nap a helyére tenni, de ez nyilván nem lehet kifogás. Kíváncsi lennék a közteresek hányszor mentek el már ez idő alatt mellette.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szervita tér 1-2

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlthéten két napon jártam erre, akkor az oszlop a helyén volt. Tegnap (03.01) azonban szintet léptek, és két oszlop is a földön hevert.
    E szerint nincs kialakítva egy megfelelő rendszer, vagy ha il
    ...
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlthét csütörtökön (02.18) jártam arra legutoljára, akkor az oszlop a helyén volt, így tulajdonképpen megoldódott a probléma.
    Még pár alkalommal tudom ellenőrizni a következő két hétben, hogy mennyir...
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kelemen Tamás!

    Hetente kétszer haladok át ezen a helyszínen, az utóbbi pár hétben az oszlop érintetlenül hevert a reklámoszlop tövében. Amennyiben valóban minden egyes alkalommal helyre hozz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az V. Szervita tér - Kristóf tér sarkán a P05-ös szürke parkolás gátló oszlop, tűzoltó poller. A parkolás gátlót csavar rögzíti, melyet illegálisan eltávolítanak. A Közterület - Felügyelet napi rendsz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére