Megoldott

Összefirkált megálló

Tisztet járókelők mai nap vettem észre XX.kerületbe Pesterzsébet város központ mind 2 utas váró ablakát össze firkálták legyenek kedvesek az illetékes intézkedni

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 25

Hozzászólások

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Le van bójával zárva a megálló, erre egy nőnemű egyed telefonját a váróban nyomogatja :DDDDDDDDDDD
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították az említett várókat.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére