Megoldott

Kiégett lámpa

A Kossuth Lajos utca 36. előtt kiégett egy lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 36

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Magyarok Nagyasszonya tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére