Válaszra vár

Veszélyes nyitott elektromos doboz

A csillagcenter kültéri elektromos doboza nyitva, de áram alatt van. Gyerekekre, állatokra veszélyes. Kérlek, hogy járjatok közben!
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 36

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Csillag Center"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Csillag Center email címére (info@csillagcenter.hu)
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Édes kis hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Édes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére