Megoldott

Kábel lóg a járdára a Pannonhalmi úton

Anonim Járókelő

Egy kábel lóg a járdára a Pannonhalmi út 10-zel szemben kb. 150 cm magasságban. Valószínűleg a Digi optikai kábele.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 8

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. A https://jarokelo.hu/93128 bejelentésben válaszolt a DIGI.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most szerelik.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére