Megoldott

Sötét a kereszteződés

A XI. kerületben a Bornemissza utca és Alsókubin utca sarkán nem világít a lámpa, esténként sötét a kereszteződés. Szeretném kérni a cserét, javítást.

Köszönettel:

Frank E.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bornemissza u. 18

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére