Megoldott

Helsinki úti felüljáró alatt szemét

Anonim Járókelő

Helsinki úti felüljáró alatt szeméthegyek.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 51

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagykőrösi út felüljárói

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére