Megoldott

Helsinki úti szervizút szemét

Anonim Járókelő

Helsinki úti szervizút szemét a szokásos helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 52

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagykőrösi út felüljárói

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére