Megoldott

Nem működő világítás a Kőbányai úton

A Kőbányai úton, az Orczy tér és a Könyves Kálmán körút közti szakaszon a bicikliúton tök sötét van. A lámpák egyike sem ég, tök veszélyes így ott biciklizni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 18

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • szabados luca hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Köszi, csatolom a screenshotokat, remélem így oké
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Egy Google utcakép vagy egy nappali kép is megfelel a helyről.
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • szabados luca bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére