Válaszra vár

Régi tábla, hiányos információk

Anonim Járókelő

Kőbánya Kispesten, a vasútállomást és a Köki Terminalt összekötő gyalogos felüljáró bevásárlóközpont fellőli végénél (D kijárat) található ez a régi arculatos, törött, ferde, hiányos információkat tartalmazó tájékoztatója. Kérjük a tisztelt illetékest, cserélje le azt egy arculatba illő, kissé informatívabb darabra! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    243-as menetrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Eltűnt automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére