Megoldott

Baleset után nem pótolták a lámpát

Több hónapja volt egy súlyos baleset a Slachta Margit rakpartot, a Rozmaring étteremnél lévő kanyarban. Egy uutó átszakította a korlátot és kidöntött egy közvilágítási lámpát. Sajnos a baleset után a lámpát nem pótolták, így most pont a kanyarban nincs közvilágítás. Kérem, hogy legyenek szívesek pótolják a hiányzó lámpát! Köszönöm! (a pontos hely a csatolt fotón látható)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 125

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jöttem arra. Tényleg kész! Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott szerelődoboz - újra!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem világító lámpák - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére