Válaszra vár

Funkciójukat be nem töltő lámpatestek

Az alábbi lámpatestek évek óta nem töltik be funkciójukat, a vasútállomás ezen része esténként sötétség borul. Kérném a hiba elhárítását!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, 0603-Nyugati pályaudvar

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    2 lámpa nem ég

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákos tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére