Válaszra vár

Agora az Árpád-hídnál évek óta kordonok között. Meddig még?

Anonim Járókelő

Nagyon kíváncsi lennék, hogy az Agora, több épületből álló irodaház közötti zöld- vagy betonfelületeket mikor vehetik birtokba a gyalogosok?
Nagyon hosszú idő óta állnak drótkerítések és osb-lap kordonok a területen, munkának pedig nyoma sincs ott.

Probléma helyszíne
Budapest Váci út 116

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Agora Budapestnek az reception@agorabudapest.com e-mail címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére