Válaszra vár

Sérült autó

Autó, óriási jobb oldali sérüléssel 3 hónapja foglalja az itt lakók elől a parkolóhelyet a ház előtt. Az elmúlt időszakban tárolónak használhatják, tele van tömve mindenféle lommal.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Köbölkút u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére