Válaszra vár

Kidőlt villanyoszlop

Anonim Járókelő

Frissítés 2021.12.01.
BDK: Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.

-----

A balesetben kidőlt villanyoszlop hónapok óta várja sorsa jobbra fordulását Angyalföldön, a Tesco áruház mögött, a Balzsam utcánál.

Probléma helyszíne
H33M+R2 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A balesetben kidőlt villanyoszlop hónapok óta várja sorsa jobbra fordulását Angyalföldön, a Tesco áruház mögött, a Balzsam utcánál."-ról "Frissítés 2021.12.01. BDK: Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. ----- A balesetben kidőlt villanyoszlop hónapok óta várja sorsa jo...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán az “ügyfélbarát” válasz, iskolapéldája annak, hogy hogyan ne válaszoljunk közérdekű bejelentésre. Ha már nem ő az illetékes, akkor eszébe sem jut, hogy továbbítsa az illetékesnek? Mi nem ille...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ezt jól eltalálták.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alig van közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére