Megoldásra vár

Meghajlott

Meghajlították és összefirkálták az utcanév táblát. A régi pedig még mindig ott rohad a háttérben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/d

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megrongálódott tábla cseréjére vonatkozóan intézkedtünk. A kivitelezésig kérjük szíves türelmüket.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megint lecsúszott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Falevelek az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére